Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00 w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00.

Dziś przeżywamy II Światowy Dzień Ubogich. Akcja Katolicka tego dnia będzie rozprowadzać chlebki miłosierdzia i gazety „Świadectwo”. Wszystkie dobrowolne ofiary jakie zostaną złożone za chlebki przeznaczone zostaną na wsparcie ubogich.

Również dzisiaj obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ OFIAR WYPADKÓW. Caritas Diecezji Toruńskiej oraz policjanci z całego regionu apelują do wszystkich, którym bezpieczeństwo własne oraz najbliższych leży na sercu. Akcja propaguje noszenie odblasków przez wszystkich pieszych w szczególności przez seniorów. Aby stworzyć kierowcom jak największe szanse dostrzeżenia niechronionych uczestników ruchu drogowego czyli pieszych i rowerzystów nośmy odblaski. ODBLASKI NAPRAWDĘ MOGĄ URATOWAĆ ŻYCIE.

Kolekta III niedzieli m-c przeznaczona na remonty.

We wtorek wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prb.

W środę wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

W czwartek wspomnienie Św. Cecylii, dz., i męcz.

Zapraszamy po Mszy św. wieczornej do sali św. Józefa w kaplicy parafialnej na śpiewanki patriotyczne. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.

Biuro parafialne wieczorem nieczynne.

W sobotę wspomnienie Śśw. Andrzeja Dung-Lac, prb., i Tow., męcz.

W niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie Mszy św. summy o godz.10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie litanii do Najśw. Serca Jezusowego z aktem poświecenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi (można uzyskać odpust zupełny).

O godz.12.00 przyjęcie do Liturgicznej Służby Ołtarza kandydatów. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Za tydzień odpust ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nawrze, summa odpustowa o godz.12.30.

W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje Mszy św. na 2019 rok i składać wypominki za zmarłych.