Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00 w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00.

W poniedziałek wspomnienie Św. Jozafata, bpa i męcz.

We wtorek wspomnienie Śśw. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski. Różaniec Fatimski o godz.17.15.

W środę o godz.17.30 Godzinki po nich Nowenna do M.B.N.P. Po Mszy św. wieczornej w salce w wikariatce spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja z racji 10-lecia istnienia. Zapraszamy również wszystkich chętnych pragnących zasilić grono członków Koła.

Biuro parafialne wieczorem nieczynne.

W piątek zapraszamy o godz.19.00 na Apel Jasnogórski w kaplicy parafialnej. Apel poświęcony będzie osobie i nauczaniu św. Jana Pawła II. Wszelkie informacje na plakacie w gablotach ogłoszeń.

Po Mszy św. w kościele nauki przed chrztami (chrzty w niedziele na sumie).

Biuro parafialne wieczorem nieczynne.

W sobotę wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zak.

W niedzielę przeżywać będziemy II Światowy Dzień Ubogich. Akcja Katolicka tego dnia będzie rozprowadzać chlebki miłosierdzia i gazety „Świadectwo”. Wszystkie dobrowolne ofiary jakie zostaną złożone za chlebki przeznaczone zostaną na wsparcie ubogich.

W niedzielę obchodzić będziemy również ŚWIATOWY DZIEŃ OFIAR WYPADKÓW. Caritas Diecezji Toruńskiej oraz policjanci z całego regionu apelują do wszystkich, którym bezpieczeństwo własne oraz najbliższych leży na sercu. Akcja propaguje noszenie odblasków przez wszystkich pieszych w szczególności przez seniorów. Aby stworzyć kierowcom jak największe szanse dostrzeżenia niechronionych uczestników ruchu drogowego czyli pieszych i rowerzystów nośmy odblaski. ODBLASKI NAPRAWDĘ MOGĄ URATOWAĆ ŻYCIE.

Kolekta niedzielna przeznaczona będzie na remonty.

W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje Mszy św. na 2019 rok i składać wypominki za zmarłych.

W tygodniu do Domu Ojca odszedł śp. Zbigniew Sosiński z Raciniewa, którego pogrzeb w czwartek o godz.10.00. Dobry Jezu … .