Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00 w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00.

We wtorek Różaniec św. o godz.17.15.

W środę o godz.17.30 Godzinki po nich Nowenna do M.B.N.P. Po Mszy św. wieczornej w salce w wikariatce spotkanie obowiązkowe Żywego Różańca. Zapraszamy również wszystkich chętnych pragnących włączyć się w grupę modlitewną Róż Różańcowych.

W piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

W sobotę wspomnienie Św. Leona Wielkiego, pp. i dra Kła.

W niedzielę DZIEŃ MODLITW W INTENCJI OJCZYZNY z racji 100-tnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy szczególnie na Msze św. o godz. 10.30.

Zbiórka do puszki na Kościół Prześladowany wyniosła 1135zł. Bóg zapłać.

Zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia wyniosła 1275zł. 58gr. Bóg zapłać.

W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje Mszy św. na 2019 rok i składać wypominki za zmarłych.

W tygodniu do Domu Ojca odeszli: śp. Władysława Zielińska z Unisławia i śp. Józef Kulczycki z Grzybna, którego pogrzeb we wtorek o godz.10.00. Dobry Jezu… .