Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00. Różaniec święty dla dzieci, młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o godz.17.15, w sobotę po Mszy św. wieczornej, a niedziele o godz.15.30.

Dziś XVIII DZIEŃ PAPIESKI z hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Przed kościołem zbiórka do puszek na papieski fundusz "Dzieło Nowego Tysiąclecia", żywy pomnik Jana Pawła II.

W poniedziałek wsp. Św. Teresy od Jezusa, dz. i dra Kła.

We wtorek wsp. Św. Jadwigi Śląskiej. Zapraszamy na Czuwanie Apelowe na godz.20.00.

W środę wsp. Św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. Nowenna do MBNP połączona z Różańcem.

W czwartek święto Św. Łukasza, Ewangelisty. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracownikach Służby Zdrowia.

Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia zaprasza Służbę Zdrowia na Mszę św. w ich intencji, która będzie sprawowana w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu o godz.18.00. Po Mszy św. spotkanie w Centrum Dialogu im. Jana Pawła II.

W piątek zapraszamy na Eucharystię o godz.18.00 z modlitwami o uzdrowienie. Mszę św. będzie sprawował ks. kan. Wiesław Pacak. Po celebracji przy obrazie św. Charbela i Jego relikwii nabożeństwo o uzdrowienie z namaszczeniem olejem św. Carbela.

Po Mszy św. wieczornej w salce w wikariatce nauki przed chrztem (chrzty w niedziele na sumie). Biuro parafialne wieczorem nie czynne.

W sobotę wsp. Św. Jana Kantego, prb. W tym dniu modlimy się w intencji uczelni katolickich.

W niedziele przeżywać będziemy Światowy Tydzień Misyjny. Kolekta przeznaczona na remonty.

Dziękujemy WSZYSTKIM za udział i modlitwę w Gwiaździstej Procesji Różańcowej. Zdjęcia z procesji można oglądać na naszej stronie parafialnej oraz na stronie diecezjalnej.

W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje Mszy św. na 2019 rok i składać wypominki za zmarłych.

W tygodniu zmarli: śp. Elżbieta Pałaszewska z Unisławia, której pogrzeb we wtorek o godz.14.00. Dobry Jezu … .