Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

Dziś rozpoczynamy w Polsce VIII Tydzień Wychowania. Zapraszamy szczególnie każdego dnia na Msze św. wieczorną dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz rodziców.

We wtorek o godz.18.00 katecheza dla Rodziców Wszystkich Rodziców naszej parafii. Szczególnie zapraszamy Rodziców dzieci klas III i IV Szkoły Podstawowej.

W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Żywego Różańca w Salce w wikariatce. O godz.19.00 w salce pod plebanią spotkanie Wspólnoty Rodzin Betel.

W czwartek wsp. Św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kła. O godz.17.15 Różaniec Fatimski z procesją.

W piątek św. Podwyższenia Krzyża Świętego. Mszą św. wieczorną o godz.18.00 rozpocznie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej. Po Eucharystii katecheza w Sali św. Józefa.

W sobotę wsp. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. O godz.8.45 z placu przy kościele wyjazd Służby Liturgicznej Ołtarza naszego Dekanatu na dzień skupienia z udziałem Ks. Bp. Wiesława Śmigla.

W niedziele po Mszy św. o godz.16.00 katecheza dla Rodziców młodzieży klas III Gim. przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

O godz.20.00 Apel Jasnogórski.

Kolekta na remonty.

Wspólnota Rodzin Betel zaprasza do wzięcia udziału w kursie Alpha, który odbędzie się w naszej parafii 16 września i obejmuje 10 spotkań. Odbywają się one w niedziele od godz.18.00 do godz.20.00 w piwnicy Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu. Zapytajmy czym jest Alpha? Jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Każda Alpha zawiera trzy elementy, które pojawiają się zawsze: posiłek, wykład, dyskusje. Jest prowadzona na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany. Wszelkie bliższe informacje w gablocie ogłoszeń oraz na plakacie i banerze. Zapisy do 14 września. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: alphaunislaw@gmail.com; tel. 505 841 540

Jak co roku o tej porze trwa zbiórka płodów rolnych dla Toruńskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Ofiarodawcy zgłaszają się do ks. Proboszcza.