Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00.

Rozpoczął się miesiąc sierpień. Zachęcamy do daru abstynęcji, modlitwy i możliwej pomocy dla uzależnionych od alkocholu i innych używek. Na bocznym ołtarzu Serca Pana Jezusa można wpisać się do księgi abstynęcji.

W poniedziałek święto PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO.

W środę wsp. Św. DOMINIKA, prb.

W czwartek święto Św. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA, Dz. i Męcz., Patr. Europy

W piątek święto Św. WAWRZYŃCA, Diak. I Męcz.

W sobotę wsp. Św. KLARY, Dz.

W niedzielę odpust ku czci św. Wawrzyńca w parafii w Kijewie Królewskim. Suma odpustowa godz.12.00.

Organizowana jest pielgrzymka do Rzymu w dniach 10-17 październik 2018r. przez Parafię w Sumowie. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.

Zachęcamy do nabywania nowego numeru tygodnika niedziela oraz poprzedniego w którym jest artykuł poświęcony pielgrzymko-wycieczce naszych parafian do Zakopanego.