Ewangelia dzisiejszej niedzieli ukazuję prawdę o Bogu, a także o człowieku. Spotykamy się z trzema postawami, które towarzyszą mieszkańcom rodzinnej miejscowości Jezusa: ze zdziwieniem, z powątpiewaniem i niedowiarstwem. Te trzy postawy pojawiają się każdego dnia w życiu. Jak jest u nas na co dzień w spotkaniu z Chrystusem? Czego jest więcej?

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

W środę święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy.

W czwartek święto św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

W piątek wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz.17.15 Różaniec Fatimski z procesją.

Po Mszy św. wieczornej nauki przed chrztami (chrzty w niedziele na sumie).

Za tydzień III Niedziela miesiąca, kolekta przeznaczona jest na remonty.

Trwają wakacje czas urlopów i wyjazdów. Pamiętajmy, by ten czas nie był zapomnieniem o sprawach Bożych, o uczestnictwie w niedzielnej Eucharystii oraz o codziennej modlitwie.

Przypominamy również o właściwym i godnym stroju w Kościele.

Życzymy błogosławionego tygodnia.

W tygodniu odeszli do Domu Ojca: śp. Jan Majdanik, śp. Ryszard Redo, śp. Felicja Laskowska. Dobry Jezu … .