Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.40. W niedzielę Adoracja od godz.13.00 do 15.40. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00 z wyjątkiem piątku.

Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu przed Mszą św. wieczorną o godz.17.40 w soboty po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz.15.40.

Dziś odpust ku czci św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Bazylice Katedralnej w Toruniu oraz odpust ku czci św. Jana Chrzciciela w Ostromecku. Suma odpustowa o godz.12.00.

W środę uroczystość NMP Nieustającej Pomocy, głównej patronki naszej diecezji.

W czwartek wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz.

W piątek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz.7.00, 10.30, 18.00. Tego dnia za posługiwanie się krzyżem, krzyżykiem, szkaplerzem lub medalikiem, pobłogosławionym przez papieża lub biskupa oraz po odmówieniu Wierzę w Boga można uzyskać odpust zupełny.

Nie obowiązuje post piątkowy (KPK kan. 1251).

Kolekta remontowa z ubiegłej niedzieli wyniosła 6255zł 29gr. Bóg zapłać.

2 lipca jak co roku organizujemy pieszą pielgrzymkę do Matki Bożej Bolesnej w Chełmnie. Wyjście spod kościoła w Unisławiu o godz.6.00. Wszelkie informacje i pytania u ks. Jacka.

Biuro parafialne rano we wtorek oraz w czwartek będzie nieczynne.

Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy miłego wypoczynku i odnawiania sił fizycznych i duchowych.

W tygodniu zmarli: śp. Władysława Bulińska. Dobry Jezu … .