Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu przed Mszą św. wieczorną o godz.17.40 w soboty po Mszy św. wieczornej w niedzielę o godz.15.45.

Dziś w kaplicy parafialnej „Wieczór Chwały”. Początek o godz.19.30 Mszą św.

W poniedziałek wspomnienie św. Barnaby Apostoła. Po Mszy św. wieczornej w wikariatce spotkanie Wspólnoty „Betel”. Zapraszamy.

We wtorek wspomnienie bł. Antoniego Juliana Nowowiejskiego, bpa i Tow., męcz.

W środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prb. i dra Kła. O godz.17.00 Różaniec Fatimski z procesją przed Eucharystią. Po Mszy św. wieczornej w wikariatce spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz.

W sobotę od godz.9.00 do godz.10.00 w kościele spowiedź dla młodzieży mającej przyjąć Sakrament Bierzmowania w tym roku oraz dla ich świadków i rodziców. O godz.20.30 Apel Jasnogórski.

W niedziele w kaplicy parafialnej dzień skupienia dla Młodzieży klas III Gim. przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania przed Bierzmowaniem o godz.13.00.

Za tydzień kolekta na remonty.

Biuro parafialne we wtorek i w czwartek wieczorem nieczynne.