Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

Nabożeństwo czerwcowe do soboty po Mszy św. wieczornej w niedzielę o godz.15.45.

Trwamy do czwartku w tzw. „oktawie Bożego Ciała”. W łączności z Mszą św. wieczorną procesje eucharystyczne.

Dziś XI Święto Dziękczynienia. Przed kościołem zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce w wikariacie nauki przedślubne.

We wtorek wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz.

W środę po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie Żywego Różańca.

W czwartek od godz.17.00 do godz.18.00 spowiedź pierwszoczwartkowa. Po Mszy św. spotkanie wyjeżdżających na Pielgrzymko-wycieczkę 25-30 czerwiec 2018r.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. procesja wokół kościoła. Przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy (KPK kan.1251). Za odmówienie przed Najśw. Sakramentem Litanii do NSPJ i Aktu Oddania można uzyskać odpust zupełny.

We wtorek, czwartek i piątek w kościele spotkanie Młodzieży klas III Gim. przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania o godz.18.45.

Dziękujemy pątnikom kraczącym w minioną niedzielę do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Nawrze za uczestnictwo i modlitwę. Bóg zapłać.

W tygodniu zmarła śp. Maria Urszula Brzozowska z Unisławia. Dobry Jezu … .