Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00.

Nabożeństwa majowe dla wszystkich – dzieci, młodzieży i dorosłych na zakończenie Adoracji o godz.17.30, w soboty po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz.15.45.

W poniedziałek, środę i czwartek o godz.7.00 procesja wokół kościoła z modlitwą o urodzaje (tzw. Dni Krzyżowe).

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce w wikariacie spotkanie formacyjne Róż Różańcowych. Obecność obowiązkowa.

We wtorek urocz. Św. Stanisława, Bpa i Męcz., gł. patr. Polski. Tego dnia odpust w Ostromecku ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Suma odpustowa o godz.18.00. Biuro parafialne wieczorem nieczynne.

W środę po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie informacyjne osób wyjeżdzających na pielgrzymkę autokarową do Kalisza.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

W niedzielę urocz. Wniebowstąpienia Pańskiego.

O godz.9.00 procesja Wielkanocna.

W dniach 25-27 maja 2018 w Grębocinie pod Toruniem organizowane będzie spotkanie młodych TAIZE GRĘBOCIN. Zgłoszenia do 20 maja. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń lub u ks. Jacka.

Zaprszamy wszystkich na spotkanie na Polach Lednickich 2 czerwca gdzie prowadzić nas będzie słowo: „Jestem„. Zapisy i pytania u ks. Jacka.

 

W minionym tygodniu do „Domu Ojca” odszedł śp. Józef Matuszewski z Gołot, którego pogrzeb odbędzie się w piątek w kościele parafialnym.