Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.45. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00.

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna do 28 kwietnia kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele (o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do instytutów świeckich).

W poniedziałek urocz. Św. Wojciecha, bpa i męcz., gł. patr. Polski

Mszą św. o godz.18.00 Akcja Katolicka rozpocznie swoje spotkanie formacyjne. Po Eucharystii w salce dalsze spotkanie z katechezą.

W środę św. Św. Marka, Ewangelisty

W tym dniu pamiętajmy szczególnie w naszych modlitwach o naszym Ks. Proboszczu Marku.

W sobotę święcenie pól.

Godz.10.00 – Gzin, przy figurze Jezusa Frasobliwego

Godz.10.15 – Raciniewo, przy figurze Matki Bożej

Godz.10.30 – Unisław, ul. Toruńska dom p.Kiszki przy figurze Matki Bożej

Godz.10.45 – Stablewice, przy figurze Matki Bożej

Godz.11.00 – Gołoty, przy Krzyżu

Godz.11.15 – Bruki Unisławskie, przy Krzyżu

Godz.11.30 – Bruki Kokocka, przy świetlicy

Godz.11.45 – Błoto, przy Krzyżu

W niedzielę o godz.16.00 procesja Wielkanocna.

Kolekta remontowa minionej niedzieli wyniosła 8315zł. 04gr. Bóg zapłać.

Organizujemy 12 maja 2018r. pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wszelkie pytania i zapisy u ks. Jacka.