Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.45. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00.

Dziś Niedziela Biblijna, która rozpoczyna X Tydzień Biblijny w haśle związanym z rokiem duszpasterskim: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Nawiązuje ono do wydarzenia z życia apostołów, którzy pośród prześladowań ze strony Żydów modlili się do Boga o pomoc. I – jak pisze św. Łukasz: „wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym głosili odważnie słowo Boże” (por. Dz 4,31).

Dziś II-gi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Po Koronce do Bożego Miłosierdzia zapraszamy wszystkich wiernych z własnym Pismem św. do wspólnego czytania listu św. Pawła Apostoła do Rzymian.

 

W poniedziałek o godz. 21.00 Apel Jasnogórski.

 

We wtorek o godz.18.00 rozpoczyna się spotkanie formacyjne i informacyjne dla Rodziców Dzieci klas IV Szkoły Podstawowej Rocznicy Pierwszej Komunii św.

 

W środę o godz.16.00 Msza św. z okazji 20-lecia trzeźwości Grupy „Nadzieja” z Unisławia.

 

W niedzielę o godz.12.00 procesja Wielkanocna.

O godz.16.00 spotkanie formacyjne Młodzieży mającej w tym roku przyjąć Sakrament Bierzmowania.

 

W tygodniu zmarli: śp.Renata Zybura z Unisławia, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 9.00, śp.Hubert Janus z Unisławia, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.14.45, śp.Konrad Kozłowski z Nowego Miasta Lubawskiego tata ks.kan.Tadeusza Kozłowskiego proboszcza z Nawry, którego pogrzeb ogłoszony zostanie w najbliższym czasie. Dobry Jezu a nasz Panie… .