Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.45. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00.

Dziś przed Kościołem zbiórka do puszki na cele dobroczynne.

W pierwszą niedzielę po Wielkanocy obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Ustanowił je Jan Paweł II dnia 30 kwietnia 2000r. podczas Mszy św. kanonizacyjnej siostry Faustyny Kowalskiej.

W poniedziałek urocz. Zwiastowania Pańskiego (z 25 marca). Dzień Życia oraz Dzieła Duchowej Adopcji oraz rocznica utworzenia Diecezji Toruńskiej i prekonizacji pierwszego biskupa diecezjalnego dra Andrzeja Wojciecha Suskiego.

We wtorek o godz.17.15 Różaniec w intencji parafii. Po Mszy św. uczczenie relikwii naszego patrona św. Bartłomieja Ap.

W środę o godz. 17.15 Godzinki do NMP po nich Nowenna do MBNP.

W czwartek po Mszy św. wieczornej w salce w wikariacie spotkanie Żywego Różańca.

W piątek o godz.17.15 Różaniec Fatimski.

W sobotę zapraszamy na Wieczór Uwielbienia do Kaplicy Parafialnej na godz.19.15.

W niedzielę procesja Wielkanocna o godz.10.30.

Za tydzień kolekta na remonty.

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Toruńskiej zaprasza na szkolenie dla fotografów i operatorów kamer na kościelnych uroczystościach liturgicznych. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.

W tygodniu zmarli: śp. Barbara Osowska z Gołot, której pogrzeb w czwartek o godz.11.00. Dobry Jezu a nasz Panie… .