Serdecznie witamy i pozdrawiamy parafian i miłych gości dziękując za udział w życiu parafii i wspieraniu jej dzieł.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy brali udział w rekolekcjach wielkopostnych.

Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od. godz. 7.30 do 18.00, w niedzielę od 13.00 do 16.00.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

W poniedziałek Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP – Dzień modlitw za mężczyzn i ojców. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec w intencji parafii, a o godz. 18.00 Mszą św. rozpoczyna się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. - po Mszy św. katecheza.

W środę o godz. 17.30 Godzinki z Nowenną do MBNP.

W piątek Droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, a dla dorosłych o godz. 18.00.

Za tydzień Niedziela Palmowa przychodzimy do kościoła z palmami.

O godz. 10.15 zbieramy się przed kościołem i po poświęceniu palm procesyjnie wchodzimy do kościoła na Mszę św. Tego dnia dzieci przynoszą do kościoła skarbonki wielkopostne i stawiają je przed ołtarzem. Dzieci z Koła Misyjnego będą rozprowadzały wykonane przez siebie palemki (dochód na misje).

Za tydzień w łączności z kolektą w kopertach składamy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i kościoła, na paschał i inne rzeczy do Bożego Grobu.

Dziękujemy dzieciom i młodzieży z koła Caritas, którzy pod patronatem Caritas Diec. Toruńskiej zebrali w sklepach POLO i ORPOD 204 kg. żywności. W uzgodnieniu z GOPS-em paczki świąteczne otrzyma 15 rodzin z naszej Gminy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę.


Duszpasterstwo Rodzin Kurii Diecezjalnej Toruńskiej informuje, iż 24 marca o godz. 9.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Toruniu (Ojcowie Paulini) zostanie odprawiona Msza św. i przeprowadzony pochówek dzieci utraconych – poronionych. Po Mszy św. w czasie ceremonii pogrzebowych na Centralnym Cmentarzu Komunalnym w Toruniu zostaną pogrzebane prochy dzieci, których poronienie stwierdzono w Szpitalu Wojewódzkim w Toruniu od 1 lipca do 31 grudnia 2017 r.
 

W gablocie ogłoszeń mieści się m.in. inf. o obchodach Światowego Dnia Młodzieży w Toruniu w Niedzielę Palmową, Misterium Męki Pańskiej w Fordonie i Dniu skupienia dla mężczyzn w Toruniu.

W tygodniu zmarła śp. Stefania Osowska z Gołot – pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00. Dobry Jezu...