Serdecznie witamy i pozdrawiamy parafian i miłych gości dziękując za udział w życiu parafii i wspieraniu jej dzieł.

Mszami św. w dniu dzisiejszym rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne.

W dniu dzisiejszym zapraszamy na Adorację N.S. od godz. 13.00 do 16.00, o 15.00 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i o godz. 17.30 na Wieczór uwielbienia w małej sali gimnastycznej w szkole w Unisławiu.

 

W związku z rekolekcjami w tygodniu pojawią się następujące zmiany:

  • nie ma Mszy św. o godz. 7.00 z wyjątkiem środy i czwartku;

  • Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 12.00 do 18.00;

  • biuro paraf. czynne tylko od środy do piątku po wieczornej Mszy św.

Kolekta w czasie rekolekcji na potrzeby parafialne, a zwłaszcza ogrzewanie kościoła, w przyszłą niedzielę na remonty.

Program rekolekcji...

W środę rozpoczynają się Szkolne rekolekcje wielkopostne.

Programy rekolekcji wywieszone są w gablotach ogłoszeń i podane na stronie internetowej parafii. Wszystkim przypominamy o obowiązkowym udziale w rekolekcjach. Rekolekcje prowadzą Ojcowie Karmelici.

Dzieci i młodzież mają spowiedź w czasie swoich rekolekcji w środę. Pozostali parafianie spowiadają się w sobotę. Spowiedź rozpoczynamy nabożeństwem pokutnym z rachunkiem sumienia o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Prosimy o punktualne przybycie na te godziny, by dobrze przygotować się do spowiedzi. Spowiedzi kończy Msza św. z Komunią św. Po tych terminach nie będzie wiele okazji do spowiedzi, gdyż trzeba wspomóc dekanat. Nie ma spowiedzi w Triduum Paschalne i święta.

W środę o godz. 17.30 Godzinki z Nowenną do MBNP.

W piątek przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 Droga krzyżowa dla tych, którzy nie mogli być rano.

W gablotach ogłoszeń mieszczą się m.in. informacje o Ekstremalnej Drodze krzyżowej w Toruniu – Czerniewicach do włocławskiej tamy na Wiśle i ulicami Torunia 23 marca; o uroczystościach św. Józefa w diecezji z Mszą św. i konferencją dla mężczyzn i ojców; o dniach otwartych i naborze do szkół katolickich w Toruniu i Chełmnie.

W tygodniu zmarła śp. Danuta Osińska i Grzegorz Sulecki, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12.30. Dobry Jezu...