Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.45. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci i młodzieży o godz.16.30 dla dorosłych o godz.18.00 przed Mszą św. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedziele Wielkiego Postu o godz.15.00 (można uzyskać odpust zupełny).

Dziś o godz.16.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania (klasy III Gimnazjum). Obecność obowiązkowa.

W poniedziałek Biblioteka parafialna czynna po Mszy św. wieczornej w sali św. Józefa w kaplicy parafialnej. Serdecznie Zapraszamy

W każdy poniedziałek zapraszamy o godz.19.00 w dolnej salce pod plebanią na spotkania Wspólnoty rodzin Betel realizującej w ramach formacji projekt Newpastoral. Podczas trwania spotkania dla dzieci przygotowany jest pokój zabaw.

We wtorek o godz.17.15 Różaniec w intencji parafii.

W środę o godz. 17.15 Godzinki do NMP po nich Nowenna do MBNP. Po Mszy św. wieczornej w salce w wikariacie spotkanie Żywego Różańca.

Zapraszamy do zbiórki żywności do paczek świątecznych dla rodzin naszej parafii. Zbiórka potrwa do 26 marca. Akcja Katolicka utworzy paczki, które rozwiezie do rodzin. Kosz na żywność jest wystawiony na stoliku pod chórem.

W każdą środę po Mszy św. wieczornej Koło Przyjaciół Radia Maryja zbierać będzie pity od emerytów i rencistów, aby przekazać 1% podatku na patriotyczne wychowanie dzieci i młodzieży.

Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Toruńskiej, Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu oraz Księża Michalici zapraszają w dniach 05 marca – 07 marca 2018 roku (poniedziałek - środa) na coroczne REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA NAUCZYCIELI, PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA, SAMORZĄDOWCÓW ORAZ PRACOWNIKÓW ADMINISTRACJI. Rekolekcje będą miały miejsce w kaplicy dolnej Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu, Plac Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego 1. Ćwiczenia rekolekcyjne będą rozpoczynać się każdego dnia o godzinie 18:00. Rekolekcje prowadzić będzie ks. dr Piotr Przyborek – biblista, nauczyciel akademicki, twórca Szkoły Biblijnej Archidiecezji Gdańskiej oraz redaktor naczelny czasopisma biblijnego „Galilea” – Pismo Święte bez tajemnic.