Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.45. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00. Droga Krzyżowa w piątek dla WSZYSTKICH o godz.18.00 przed Mszą św. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedziele Wielkiego Postu o godz.15.00 (można uzyskać odpust zupełny).

Dziś przed Kościołem zbiórka do puszki na dzieło pomocy „Ad Gentes”.

We wtorek o godz.17.15 Różaniec w intencji parafii.

W środę o godz. 17.15 Godzinki do NMP po nich Nowenna do MBNP.

W czwartek spowiedź pierwszoczwartkowa od godz.17.00 do godz.18.00

W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od godz.17.00 do 18.00

W sobotę Adoracja NS po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00

Biblioteka parafialna czynna w poniedziałki po Mszy św. wieczornej w sali św. Józefa w kaplicy parafialnej. Serdecznie Zapraszamy

Rodziców dzieci klas IV Rocznicy Komunii św. zapraszamy na katechezę i spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 26 lutego o godz. 18.00-tej.

Rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na katechezę i spotkanie we wtorek 27 lutego o godz. 18.00- tej.

W środę 28 lutego po Mszy św. wieczornej w salce w wikariacie spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja.

Spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej w czwartek 1 marca o godz. 18.oo-tej.

W piątek na wioskach odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną od godz.9.00.

W sobotę w Unisławiu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Prosimy o pojazdy.

Spotkanie młodzieży do Sakramentu Bierzmowania klas III gimnazjum w niedziele 4 marca o godz.16.00. Obecność obowiązkowa.

Zapraszamy do zbiórki żywności do paczek świątecznych dla rodzin naszej parafii. Zbiórka potrwa do 26 marca. Akcja Katolicka utworzy paczki, które rozwiezie do rodzin. Kosz na żywność jest wystawiony na stoliku pod chórem.

Kolekta remontowa z ubiegłej niedzieli wyniosła 5648zł. Bóg zapłać.

W każdą środę po Mszy św. wieczornej Koło Przyjaciół Radia Maryja zbierać będzie pity od emerytów i rencistów, aby przekazać 1% podatku na patriotyczne wychowanie dzieci i młodzieży.

W tygodniu do Pana odeszli: śp. Teresa Gryszówka z Gzina, śp. Władysława Janusz z Unisławia, której pogrzeb we wtorek o godz.11.00. Dobry Jezu a nasz Panie… .