Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.45. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00.

 

W poniedziałek wsp. Św. Agaty dz. i męcz.

 

We wtorek wsp. Św. Pawła Miki i Tow., męcz.

O godz.17.15 Różaniec w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy św. wieczornej uczczenie relikwii św. Bartłomieja Ap.

 

W środę wsp. Św. Jana Bosko, prb.

O godz.17.15 Godzinki do NMP po nich Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

W piątek przed zakończeniem Adoracji N.S. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. uczczenie relikwii św. Siostry Faustyny. W salce po Eucharystii spotkanie formacyjne Liturgicznej Służby Ołtarza.

 

W sobotę wsp. Św. Scholastyki, dz.

 

W niedzielę Światowy Dzień Chorego.

 

Biuro parafialne w tygodniu rano nieczynne.

 

W zakrystii można nabywać Rocznicowy Album 25-Lecia Diecezji Toruńskiej w cenie 100zł (w tym 20zł cegiełka na remont naszej świątyni).

 

Informacja Gminna

Naukowa stacja zabaw dla gminy Unisław warta 100 tys. zł. może być nasza.

Już teraz dziękujemy za oddane głosy i prosimy o więcej, a głosujemy codziennie, do końca lutego. Jeden mail to jeden głos dziennie. Jesteśmy w ścisłej czołówce, ale potrzebna jest jeszcze większa mobilizacja. Jak głosować?

1. Wchodzimy na stronę www.powietrzebezsmieci.pl

2. Klikamy Zagłosuj na swoją gminę

3. Wpisujemy Gmina Unisław, a potem swojego maila

4. Na naszej poczcie pojawi się link aktywacyjny, klikamy go i odpowiadamy na łatwe pytanie, pomoże w tym prezentacja na stronie projektu. 5. I gotowe! Tak oddajemy głosy na naszą gminę.