Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.14.45. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 z wyjątkiem soboty; Msza w sobotę dodatkowo wieczorem o godz.18.00.

Dziś Dzień Babci jutro Dzień Dziadka pamiętajmy w modlitwach o nich.

Trwamy od czwartku 18 stycznia w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W środę wsp. Św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kła.

W czwartek święto Nawrócenia Św. Pawła, Ap.

W piątek wsp. Śśw. Biskupów Tymoteusza i Tytusa .

Biuro parafialne na czas kolęd po południu nieczynne.

Zapraszamy osoby i rodziny przyjmujące kapłana w danym dniu po kolędzie do udziału w porannej Mszy św.

Dziękujemy Kolędnikom Misyjnym z naszej parafii za udział, za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii „Najlepsza grupa Kolędnicza” oraz za przygotowanie procesji z darami w czasie Mszy św. w II Diecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych. Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół w Unisławiu za pomoc w organizacji wyjazdu oraz każdemu, kto wspierał naszą grupę w tym przedsięwzięciu. Bóg Zapłać.

W zakrystii można nabywać Rocznicowy Album 25-Lecia Diecezji Toruńskiej w cenie 100zł (w tym 20zł cegiełka na remont naszej świątyni).

W tygodniu odeszli: śp. Józef Bąk z Gzina. Dobry Jezu …