Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.14.45. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 z wyjątkiem soboty; Msza w sobotę dodatkowo wieczorem o godz.18.00.

Dziś kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne oraz światowy Dzień Migranta.

Od 18-25 stycznia Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W restauracji „Pod Żubrem” dziś po Mszy św. o godz.16.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe grup dorosłych zaangażowanych w życie parafii. Serdecznie zapraszamy: Radę Duszpasterską i Ekonomiczną, Akcję Katolicką, Żywy Różaniec, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Koło Przyjaciół Radia Maryja, Chór parafialny „Cecylia”, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Zespół Chwały 30+.

We wtorek Apel Jasnogórski o godz.20.00

W środę wsp. Św. Antoniego, opata.

W piątek wsp. Św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa.

Biuro parafialne na czas kolęd po południu nieczynne.

Plan kolęd na najbliższe dni: