Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i wszelkie inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od wtorku do piątku od godz.7.30 do godz.14.50. W poniedziałek, sobotę i w niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.50. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 z wyjątkiem poniedziałku i soboty, w te dni Msze św. jak w niedzielę, jednakże w poniedziałek nie ma Mszy św. o godz.7.30.

Dziś przed kościołem zbiórka do puszki na Fundusz Obrony Życia. Na zakończenie Adoracji nabożeństwo kończące rok kalendarzowy.

W poniedziałek urocz. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Światowy Dzień Pokoju. Mamy obowiązek tego dnia uczestnictwa we Mszy św. Po Eucharystii o godz.16.00 nauki przed chrztami (chrzty w sobotę na sumie o godz.10.30).

We wtorek wsp. Śśw. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i drów Kła.

W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź święta pierwszoczwartkowa od godz.6.30.

W piętek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa od godz.6.30 do godz.7.00 oraz od godz.17.30 do godz.18.00; po spowiedzi Msza św. o godz.18.00.

W sobotę urocz. Objawienia Pańskiego. Mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Tego dnia kolekta przeznaczona jest na Misje. Na każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kredy i kadzidła (ofiary z kredy i kadzidła przeznaczone są na remont naszej świątyni). O godz.15.15 nabożeństwo pierwszosobotnie.

Po Mszy św. o godz.12.00 dzieci z klasy Ia ze Zespołu Szkół w Unisławiu zaprezentują Jasełka Bożonarodzeniowe.

Po Mszy św. o godz.16.00 spotkanie opłatkowe dla Służby Liturgicznej Ołtarza, Zespołu Młodzieżowego „BaRt”, Grupy Vox Dei, Kolędników Misyjnych, Caritasu, Koła Misyjne, Koła Różańcowego.

W niedzielę święto Chrztu Pańskiego.

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim z Gzina oraz pracownikom i dyrekcji Zespołu Szkół w Unisławiu, dzieciom i pracownikom z Przedszkola Zielony Zakątek za otwarte serca do przyjęcia Kolędników Misyjnych oraz za wsparcie duchowe i materialne dzieci z Libanu i z Syrii. Zebraliśmy na ten cel 869zł. i 57gr. Wszystkim z Serca Dziękujemy.

GOK w Unisławiu zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Unisław w piątek 5 stycznia na godz.18.00 na „Wieczór kolęd”, który odbędzie się w małej Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Unisławiu.

Biuro parafialne na czas kolęd po południu nieczynne.