Ogłoszenia parafialne - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Niedziela, 26 Listopad 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.50, w niedzielę od godz. 13.00 do godz.15.50. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00.

Dziś odpust parafialny w Boluminku. Suma odpustowa o godz.12.00. Dziś na zakończenie Adoracji Najśw. Sakramentu zostanie odmówiona litania do Najśw. Serca Jezusowego z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi z odpustem zupełnym.

Przed kościołem zbiórka do puszki na RADIO MARYJA.

Kolekta remontowa z ubiegłej niedzieli wyniosła 6653zł i 46gr. Za składane ofiary składamy Bóg zapłać.

We wtorek po Mszy św. wieczornej katecheza adwentowa dla Wszystkich Rodziców naszej parafii. Szczególne zaproszenie na tę katechezę kierujemy do Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komuni św., Rodziców dzieci Rocznicowych I Komunni św. z ubiegłego roku oraz Rodziców młodzieży przygotowujacych się do Sakramentu Bierzmowania.

W środe po Mszy św. wieczornej w dolnej salce w plebani spotkanie formacyjne Apostolstwa Dobrej Śmierci.

W czwartek święto św. Andrzeja Ap. W naszych modlitwach pamiętajmy o bp Andrzeju Suskim pierwszym Biskupie Diecezji Toruńskiej.

W piątek spowiedź pierwszopiatkowa od godz.17.00 do godz.18.00. Tego dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną na wioskach od godz. 8.30. Prosimy o pojazd. Po Mszy św. wieczornej w kościele nauki przed chrztami (chrzty w sobotę).

W sobotę od godz.8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną w Unisławiu. Prosimy o pojazdy. Po Mszy św. wieczornej do godz.20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedziele okresem Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego "Martyria" z Bydgoszczy zaprasza na rekolekcje adwentowe pod hasłem "Gdy czekanie na dziecko boli..." dla małżeństw starających się o potomstwo. Rekolekcje odbędą się w Przysieku koło Torunia w dniach 9-10 grudnia. Szczegóły na: www.gdyczekanieboli.pl

W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje Mszy św. na 2018 rok i składać wypominki roczne za zmarłych.