Witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian oraz miłych gości. Pamiętajmy w naszych modlitwach i wyrzeczeniach o ofiarodawcach i darczyńcach, którzy wspierają duchowo i materialnie nasze remonty i inicjatywy parafialne.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.50, w niedzielę od godz. 13.00 do godz.15.50. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00 z wyjątkiem soboty.

W czwartek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

W piątek wsp. Św. Leona Wielkiego, pp. i dra Kła.

W sobotę wsp. Św. Marcina z Tours, bpa. Jest to dzień modlitw w intencji Ojczyzny.

W niedziele po Mszy św. o godz.16.00 w kościele odbędzie się spotkanie z p.Zbigniewem Girzyńskim, który poprowadzi wykład w temacie: "Józef Piłsudski – Ojciec Niepodległości".

Inspekcja Handlowa w Bydgoszczy ostrzega Szanownych Parafian, szczególnie osoby starsze, przed coraz częściej pojawiającymi sie przypadkami nieuczciwych sprzedawców. Pamiętajmy, że nawet wcześniej podpisana umowa na pokazie lub z akwizytorem może być rozwiązana. Szczegółowe informacje znajdują sie na plakacie w gablocie ogłoszeń.

W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje Mszy św. na 2018 rok i składać wypominki roczne za zmarłych.