Ogłoszenia parafialne - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 17 Wrzesień 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.17.50, w niedzielę od godz. 13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00. Dziś 51 Dzień Środków Społecznego Przekazu

W poniedziałek świeto św. Stanisława Kostki, zak., Patrona Polski. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. poranną lub wieczorną w dniu święta ich patrona.

W środę wsp. Śśw. Andrzeja Kim Taegon, prb., Pawła Chong Hasang i Tow., męcz. O godz. 17.15 Godzinki i Nowenna do MBNP. Po Mszy św. w sali św. Józefa spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

W czwartek święto św. Mateusza, Ap. i Ewangelisty.

W piątek o godz.17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Eucharystii uczczenie relikwi św. s.Faustyny.

W sobotę wsp. św. Pio z Pietrelciny, prb. O godz.19.00 w kaplicy parafialnej Wieczór Uwielbienia w temacie "Nie lękaj się, bo Cię wykupiłem. Wezwałem Cię po imieniu".

W niedzielę w Raciniewskim lesie o godz.14.00 Msza św. w intencji pomordowanych w czasie II Wojny Światowej.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszki na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas Diecezji Toruńskiej.

Za tydzień odpust w Grzybnie (suma odpustowa o godz.12.00).

Jak co roku o tej porze trwa zbiórka płodów rolnych dla Toruńskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Ofiarodawcy zgłaszaja się do ks. Proboszcza.

Pod patronatem Akcji Katolickiej zapraszamy do zbiórki przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin naszej parafii.

Zapraszamy do Biblioteki parafialnej, która mieści się w sali św. Józefa w kaplicy parafialnej w każdy poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

W dniach od 29 września do 1 pażdziernika w Zamku Bierzgłowskim odbędą się Dni Formacyjne Akcji Katolickiej. Szczegółowy plan w gablotach ogłoszeń.

Przypominamy osobom, które z uzasadnionych przyczyn pragną przyjąć sakramenty święte (I Komunia, Bierzmowanie) poza własną parafią, że zobowiązani są do końca września złożyć na ręce Księdza Proboszcza podanie, aby uzyskać na to zgodę Księdza Biskupa.

W sobotę 23 września o godz.12.30 w salce w wikariatce spotkanie dla kandydatów do Służby Liturgicznej. Na spotkanie zapraszamy wszystkich chłopców, młodzieńców pragnących służyć przy ołtarzu i dołączyć do grupy ministrantów naszej parafii.