Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00;  w niedzielę od godz. 13.00 do 15.45. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: "Niesiemy Dobrą Nowinę drogami świata".

W poniedziałek wsp. św. Kingi, dz. Po Mszy św. wieczornej w salce nauki przedślubne.

We wtorek święto św. Jakuba Starszego, Ap. - Dzień modlitw w intencji kierowców, przewodników, podrózujących i pielgrzymów. O godz. 17.15 różaniec. 

W środę wsp. Joachima i Anny, rodziców NMP - Dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków, najstarszych parafian, emerytów. O godz. 17.30 Godzinki i Nowenna do MBNP. Po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie organizacyjne przed pieszą pielgrzymką na Jasną Górę. 

W sobotę wsp. św. Marty.

W przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia Św. Krzysztofa po Mszy św. o godz. 12.00 i 16.00 na parkingu obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Po Mszach św. można będzie złożyć ofiarę za szczęśliwie przejechane kilometry z przeznaczeniem dla misjonarzy na środki transportu. 

Kolekta remontowa z ubiegłej niedzieli wyniosła 6419,37 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary.

W tygodniu zmarła śp. Maria Tąklewicz z Unisławia, której pogrzeb odbędzie sie w poniedziałek o godz. 11.00. Dobry Jezu...