Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Październik 2020

Intencje na inne miesiące

Sobota, 31 Października 2020

07:00
+ Barbarę Dudek w 8 r. śm.
+ Marka Szczerbiaka w 15 r. śm.
18:00
+ Władysławę Zielińską w 2 r. śm. i Jerzego Zielińskiego

Piątek, 30 Października 2020

07:00
+ Waldemara Springer – int. od Mariana z rodziną
+ Jerzego Koprowskiego
18:00
+ Teodora Nowaka z ok. ur.

Czwartek, 29 Października 2020

07:00
+ Ciocię Jankę i dziadków Słomianych
18:00
+ Jerzego Rudnickiego w dn. ur.
+ Irenę Burek – po pogrzebie

Środa, 28 Października 2020

07:00
+ Rodziców Helenę i Franciszka Podraza i córkę Kazimierę z mężem
18:00
+ Jana i Stanisławę Kamińskich
+ Krzysztofa Pińczewskiego, Wandę i Wiktora Chrobak

Wtorek, 27 Października 2020

07:00
+ Rodziców Bronisławę i Stefana Nowak
+ Annę, Mariana Łakomskich i rodziców z ob. stron
18:00
+ Gertrudę Taczkowską i Edmunda i zm. z rodziny

Poniedziałek, 26 Października 2020

07:00
+ Waldemara Springer – int. od rodziny Pętlinowskich
18:00
+ Józefę Schmidt i zm. z rodziny
+ Kazimierza Lewandowskiego w 1 r. śm.

Niedziela, 25 Października 2020

07:30
+ Jadwigę i Franciszka Borkowskich, Wandę i Jana Rutkowskich
09:00
+ Jana Wróbel w 8 r. śm.
10:30
za Parafię
12:00
+ O radość nieba z ok. im. za męża Tadeusza Maciaszek
16:00
+ Mariana Świadek w 5 r. śm.

Sobota, 24 Października 2020

07:00
+ Reginę w r. śm., Edmunda i Grażynę Siewert
16:00
ślub: Dariusz Juręczyk i Monika Kowalska
18:00
+ Henryka Mądzielewskiego i zm. z rodziny

Piątek, 23 Października 2020

07:00
+ Helenę, Floriana Wnęk i Norberta Lewandowskiego
+ Alicję i Edwarda Oszwałdowskich
18:00
+ Rodziców Marię i Piotra Zakrawacz

Czwartek, 22 Października 2020

07:00
+ O radość nieba dla śp. Zofii i Romana Szkutnik
18:00
+ Benedykta Kowalskiego w dn. ur. i zm. rodz. Budzińskich i Kowalskich
+ Józefa Pawlak – po pogrzebie

Środa, 21 Października 2020

07:00
+ O radość życia wiecznego dla babci Władysławy Idziak
18:00
+ Dziadków Irenę i Kazimierza Pużańskich
+ Jana Kołodzieja

Wtorek, 20 Października 2020

07:00
+ Rodziców Władysława i Janinę Dumów z prośbą o radość nieba
+ Annę Łakomską – int. od I Róży ŻR
18:00
+ Danutę Woźniak z domu Dziedzic, Ryszarda Dziedzic i Piotra Dziedzic

Poniedziałek, 19 Października 2020

07:00
+ Waldemara Springer – int. od Bylskich i Zielińskich
18:00
+ Marię, Antoniego i Henryka Bilińskich
+ Irenę Gutowską – po pogrzebie

Niedziela, 18 Października 2020

07:30
+ Jerzego Rozwarskiego w 3 r. śm.
09:00
W int. Ojczyzny – int. od A.K.
10:30
za Parafię
12:00
+ Irenę i Franciszka Buller i zm. z rodziny
16:00
+ Rodziców Marcjannę i Stanisława Żebrowskich i braci

Sobota, 17 Października 2020

07:00
+ Dziadków Jahnów i Gertrudę Dynarską
18:00
+ Stanisławę i JerzegoTroszyńskich
+ Jerzego Olech

Piątek, 16 Października 2020

07:00
+ Renatę Zybura w 2 r. śm.
+ Annę Łakomską
18:00
+ Jarosława Waliszewskiego, Jerzego i Kazimierza Szwedowskich, rodziców Bielawskich i Waliszewskich oraz rodzeństwo

Czwartek, 15 Października 2020

07:00
+ Jadwigę Bartosińską w dn. im.
+ Piotra Stępień
18:00
+ siostrę Halinę Janus

Środa, 14 Października 2020

07:00
+ Waldemara Springer – int. od Stefana i Genowefy Nowak z rodziną
18:00
+ Jadwigę i Edmunda Błażejewskich
+ Eugeniusza Chrobak i rodziców z ob. stron

Wtorek, 13 Października 2020

07:00
+ Franciszka Brzozowskiego w r. śm.
+ Mieczysława Błażejczyk
18:00
+ Leszka, Halinę, Leona Kucharzewskich, Leokadię, Władysława Bryska

Poniedziałek, 12 Października 2020

07:00
+ Adama i zm. z rodziny
18:00
+ Adelę, Jana, Stanisława i Edwarda Jagłów
+ Jana Legieć – po pogrzebie

Niedziela, 11 Października 2020

07:30
+ Kazimierza, Emilię, Jana Kujawskich
09:00
+ Antoniego i Annę Musiał, Lucynę, Marię i Waldemara Musiał
10:30
za Parafię
+ Piotra Stępnia – po pogrzebie
12:00
+ Jadwigę Brodzik w dn. im. i Reginę Brodzik
O Boże bł. dla dzieci, które przeżywają Rocznicę I Kom. św.
16:00
+ Konrada Szerbarta z ok. ur.

Sobota, 10 Października 2020

07:00
O zdroje łask dla Małgosi z ok. urodzin
18:00
Dziękczynna za przeżyte lata z prośbą o Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski dla Katarzyny Bagrowskiej z ok. 90 r. urodzin
Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski, zdrowie i Boże bł. dla mamy Stefanii z ok. 80-tych ur.– int. od synów z rodzinami

Piątek, 09 Października 2020

07:00
+ Waldemara Springer – int. od Nowaków z Gtorunia
+ Mariannę Oleksy
18:00
+ Janinę i Bolesława Derda, brata Stanisława

Czwartek, 08 Października 2020

07:00
+ Józefę Szpak w r. śm.
18:00
Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę MB Różańcowej dla Róży ŻR Św. Anny i dla kapłanów posługujących w naszej parafii
+ Rodziców Marię i Jana Karczewskich

Środa, 07 Października 2020

07:00
+ Józefa Michałowskiego w r. śm.
18:00
+ Rodziców Sobolewskich i brata Czesława oraz rodziców Wróblewskich
W int. Radia Maryja, TV Trwam i dzieł powstałych przy Radiu

Wtorek, 06 Października 2020

07:00
+ Henryka Borowskiego w 4 r. śm.
+ Rodziców Annę i Maksymiliana i brata Franciszka Brzozowskich
18:00
+ Lucjana, Leonarda Kończewskich i rodziców Kończewskich

Poniedziałek, 05 Października 2020

07:00
+ Stanisława Grybel i rodziców z ob. stron
18:00
+ Grażynę Buller
+ Ewę Sulecką – po pogrzebie

Niedziela, 04 Października 2020

07:30
+ Atanazego Jabłońskiego w r. śm.
09:00
+ Edmunda Bagrowskiego
+ męża Henryka, syna Ryszarda Gabrych i rodziców z ob. stron
10:30
za Parafię
12:00
+ Rodziców Kwiatkowskich i zm. z rodz. Kwiatkowskich, Kęska i Budziak
16:00
+ Rodziców Felicyty w r. śm., Alfonsa , brata Wojciecha i zm. z rodziny

Sobota, 03 Października 2020

07:00
+ Kazimierza Foss
+ Genowefę Karłowską – po pogrzebie
18:00
+ Reginę, Jerzego i Janusza Budzyńskich, Henrykę i Henryka Rutkowskich, Marię Cieśla i zm. z rodziny

Piątek, 02 Października 2020

07:00
+ Urszulę Wiśniewską w r. śm.

+ Jana Legiecia – int. od koleżanek z pracy
18:00
+ Atanazego Jabłońskiego w 2 r. śm.

Czwartek, 01 Października 2020

07:00
+ Amalię i Jana Zakrzewskich
O zdrowie dla Wiesława
18:00
+ Waldemara Spychalskiego w 2 r. śm.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00

Dni powszednie
7:00, 18:00

Święta zniesione
7.00, 10.00, 16.00, 18.00

KANCELARIA PARAFIALNA

W dni powszednie
Po Mszy św. o godz. 7.00 do 8.30
i po Mszy św. o godz. 18.00 do 19.30

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Toruniu, Oddział w Unisławiu
49 9511 0000 2004 0018 7004 0001