Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Lipiec 2020

Intencje na inne miesiące

Piątek, 31 Lipca 2020

07:00
+ Rodziców Marię i Czesława Szpajda i braci Zbigniewa i Romana
18:00
+ Kazimierza Foss w 1 r. śm.

Czwartek, 30 Lipca 2020

07:00
+ O łaskę nieba dla Zenona Dumę w 3 r. śm.
18:00
+ Ewę Borowską w 1 r. śm.

Środa, 29 Lipca 2020

07:00
+ Kazimierza Bednarek
18:00
+ zmarłych rodziców z ob. stron Ewę Finc i Weronikę Sieracką

Wtorek, 28 Lipca 2020

07:00
+ Antoniego Traczyka w 1 r. śm.
18:00
Dziękczynna za odebrane łaski z ok. 35 urodzin Sylwii i Mirka z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej

Poniedziałek, 27 Lipca 2020

07:00
+ Rafała Krzyżanowskiego w 26 r. śm.
18:00
+ Genowefę Bojdo

Niedziela, 26 Lipca 2020

07:30
+ Bronisławę, Bronisława, Henryka, Konrada i Teresę Szerbatr
09:00
+ Tadeusza Zubałę i rodziców z obojga stron - Zubałów
i Jankierskich
10:30
za Parafię
+ Edmunda Skórę - po pogrzebie
12:00
+ ks. Prałata Antoniego Musiała
16:00
+ Marię i Stanisława Rybków i zm. z rodzin Rybków
i Nowaków

Sobota, 25 Lipca 2020

07:00
O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Anny dla Róży św. Anny
18:00
+ Zygmunta i Emilię Zielińskich

Piątek, 24 Lipca 2020

07:00
+ rodziców Mariannę i Jana Majdanik
18:00
+ rodziców Annę z ok. im. i Franciszka Latańskich oraz brata Kazimierza

Czwartek, 23 Lipca 2020

07:00
Dziękczynna za otrzymane łaski i zdrowie w 80. urodziny Heleny i o szczęśliwą wieczność dla Czesława w 4. rocz. śm.
18:00
+ Bronisława, Stefana i Zygmunta Kopczyńskich oraz Henryka Mazurkiewicza

Środa, 22 Lipca 2020

07:00
+ Edmunda Olszewskiego
18:00
+ Wandę, Stanisława oraz Wiesława Jędrzejewskich

Wtorek, 21 Lipca 2020

07:00
+ Marię Tąklewicz w 3. rocz. śm.
18:00
+ Kazimierza Piekarczyka, rodziców z obojga stron, Janinę
i Antoniego Kroczak

Poniedziałek, 20 Lipca 2020

07:00
+ Grzegorza Redo – int. ok Klubu Sportowego „ Olimp”
18:00
+ Jadwigę i Kazimierza Maciejewskich

Niedziela, 19 Lipca 2020

07:30
+ rodziców Jóźwików i Majewskich oraz braci Józefa, Jana
i Antoniego
09:00
+ Szczepana, Helenę i Franciszka Żyta
10:30
za Parafię
12:00
+ syna Jacka z okazji 50. rocznicy urodzin i 5. rocz. śm. i męża Józefa Bąk w rocz. śm. oraz rodziców z obojga stron
16:00
+ Tomasza i Stanisława Jarockich w rocz. śm.

Sobota, 18 Lipca 2020

07:00
+ Mirosława Intek w 5. rocz. śm.
18:00
+ Kazimierza Gutowskiego

Piątek, 17 Lipca 2020

07:00
Dziękczynna w rocz. ślubu Wiktorii i Romana z prośbą o dalszą opiekę
18:00
+ Stefana i Teresę Brzozowskich oraz Franciszka i Katarzynę Michalik

Czwartek, 16 Lipca 2020

07:00
+ Bolesława i Józefinę Chabowskich i Ryszarda Kostrubałę
18:00
+ Halinę i Lecha Majorek

Środa, 15 Lipca 2020

07:00
+ brata Czesława w 1. rocz. śm.
18:00
+ Józefę Szpak w rocz. śm.

Wtorek, 14 Lipca 2020

07:00
+ Ferdynanda Łysika i zmarłych z rodziny
18:00
+ Renatę Kornacką w dniu urodzin i o błog. Boże dla Małgosi
i Wiktorii w 18. rocz. urodzin

Poniedziałek, 13 Lipca 2020

07:00
+ Irenę Górecką - int. od Matek Różańcowych III Róży z Unisławia
18:00
+ Zbigniewa Stankiewicza w rocz. śm. i Bernadetę oraz dziadków z obojga stron

Niedziela, 12 Lipca 2020

07:30
+ Józefa Szatkowskiego
09:00
+ rodziców Jerzego i Wiesławę Turno
10:30
za Parafię
+ Janinę Branicką - po pogrzebie
12:00
+ Leokadię i Franciszka Biernat; Józefę i Józefa Szpak oraz Renatę Hifner
16:00
+ Reginę, Jerzego, Janusza Budzyńskich; Henrykę i Henryka Rutkowskich; Marię Cieśla i zmarłych z rodziny

Sobota, 11 Lipca 2020

07:00
O zdroje łask dal Małgosi z okazji imienin
16:00
Msza ślubna: Justyna Zacharek i Kacper Golas
18:00
+ Mariannę i Edmunda Chylińskich, Antoninę i Alojzego Szczodrowskich i zmarłych z rodziny

Piątek, 10 Lipca 2020

07:00
+ Edmunda Lewandowskiego w 7. rocznicę śmierci i Romana Taczkowskiego w 30. rocznicę śmierci
18:00
+ Ryszarda Rokickiego w 45. rocznicę śmierci oraz Franciszka
i Franciszkę Bieńkowskich

Czwartek, 09 Lipca 2020

07:00
+ Helenę i Stanisława oaz Leszka Szybist
18:00
+ Irenę Franczak w 5. rocznicę śmierci

Środa, 08 Lipca 2020

07:00
+ Konrada Szerbart w rocznicę śmierci
18:00
O światło Ducha Świętego dla Narodu na czas wyborów prezydenckich – int. od Koła Radia Maryja

Wtorek, 07 Lipca 2020

07:00
+ Czesława Podrazę oraz Mariannę i Kazimierza Palmowskich
18:00
+ rodziców Gołaś, męża Leona i brata Henryka

Poniedziałek, 06 Lipca 2020

07:00
Msza dziękczynna w 1 rocznicę ślubu Wiesławy i Andrzeja
18:00
+ Stanisławę i Tadeusza Cichych i zmarłych z rodziny Kołodziej

Niedziela, 05 Lipca 2020

07:30
+ Elżbietę i Jana Lorkowskich
09:00
+ Rodziców Genowefę i Henryka Wiśniewskich, Stefanię i Czesława Brzezińskich
10:30
Za parafię
12:00
+ Danutę Momot z ok. ur. oraz Wiktora i zm. z rodziny, Janinę Pudo i Dariusza Momot
16:00
+ Ojca Władysława Łapińskiego

Sobota, 04 Lipca 2020

07:00
+ Martę Sikorską z ok. 20 r. śm.
18:00
Dziękczynna z odebrane łaski z prośbą o dalsze dla babci Barbary i prababci Marianny – int. od wnuczki Marysi

Piątek, 03 Lipca 2020

07:00
+ Jana Kamińskiego i zm. z rodziny
18:00
+ Alfreda Steller i rodziców

Czwartek, 02 Lipca 2020

07:00
+ Brata Adama w 20 r. śm. i ojca Jerzego
18:00
+ Tadeusza Osowskiego w 8 r. śm. i Barbarę Osowską oraz zm. z rodz. Żołnowskich

Środa, 01 Lipca 2020

07:00
O Boże bł. i potrzebne łaski dla Pawła, a dla zmarłego Piotra o radość nieba
18:00
+ Halinę i Leonarda Kończewskich i rodziców z ob. stron

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00

Dni powszednie
7:00, 18:00

Święta zniesione
7.00, 10.00, 16.00, 18.00

KANCELARIA PARAFIALNA

W dni powszednie
Po Mszy św. o godz. 7.00 do 8.30
i po Mszy św. o godz. 18.00 do 19.30

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Toruniu, Oddział w Unisławiu
49 9511 0000 2004 0018 7004 0001