Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Czerwiec 2019

Intencje na inne miesiące

Sobota, 01 Czerwca 2019

07:00
+ siostry Urszulę i Krystynę
16:00
Msza św. ślubna; Anny Kucharzewskiej i Radosława Wiza
18:00
Jerzego Garczewskiego w 1 r. sm. i zmarłych z rodziny

Niedziela, 02 Czerwca 2019

07:30
+ Tadeusza w rocz. śm. i Helenę Szabłowskich
09:00
+ Krystynę Kowalską w r. ur. i Benedykta Kowalskiego
w podziękowaniu za otrzymaną łaskę zdrowia z prośbą o dalsze Boże błog.
10:30
za parafię
+ Felicję Jabłońską o radość nieba dla mamy
12:00
+ rodziców Jerzego, Józefę i Józefa oraz Mariana Świadka w 4 r. śm
16:00
+ Mariannę i Józefa Podkościelnych oraz siostry Janinę Młynarczyk, Reginę Ogorzałek

Poniedziałek, 03 Czerwca 2019

07:00
dziękczynna z prośbą o opiekę M. B. i błog. Boże dla rodziny Wiktor i Szkutnik
18:00
+ Franciszka Greń z ok. ur. i im. i wszystkich zm. z rodziny Fiałkowskich i Greń
+ Marię, Władysława Stępak, Edmunda, Genowefę Talar, Ewę Więcek, Krystynę Gwozdowską

Wtorek, 04 Czerwca 2019

07:00
+ Jana Janik
18:00
+ Stanisława Grybel oraz rodziców z obojga stron
+ Piotra Chojnowskiego, rodziców z obojga stron, Antoninę i Stanisława Łukomskich i rodziców z obojga stron

Środa, 05 Czerwca 2019

07:00
+ Zdzisława Weiland – int. od rodziny Maćkowskich z Unisławia
w intencji przebłagalnej za popełnione grzechy
18:00
za Radio Maryja, TV Trwam, Szkołę Medialną i za żywych i zmarłych Ofiarodawców oraz za Wspólnote Radia Maryja z Unisławia
+ Irenę Greń w dniu ur. i za wszystkich zmarłych z rodziny

Czwartek, 06 Czerwca 2019

07:00
+ rodziców Władysława i Elżbietę Sochadckich
18:00
o łaski dla kapłanów naszej parafii, a dla zmarłych o łaskę nieba szczególnie dla ks. kan. Romualda Nelkowskiego i ks. Mirosława Kwiatkowskiego
+ rodziców Franciszka i Władysławę Retkowskich i Eugeniusza Zielińskiego

Piątek, 07 Czerwca 2019

07:00
+ Franciszka Leśniak
+ Krzysztofa Wódeckiego (po pogrzebie)
18:00
+ Franciszka Klonowskiego
+ Mieczysława Gryszówkę

Sobota, 08 Czerwca 2019

07:00
o zdroje łask dla ks. Pawła w dniu urodzin
16:00
Msza św. ślubna; Joanny Konowalik i Przemysława Więczkiewicza
18:00
+ Józefa Wojciechowskiego w 3 r. śm.
+ Emilię i Zygmunta Zielińskich

Niedziela, 09 Czerwca 2019

07:30
+ rodziców Szwedowskich i Bielawskich i zmarłego rodzeństwa
09:00
+ Edmunda Bagrowskiego
+ zmarłych z rodziny Grybel, Strzeleckich i Ordonów
10:30
za parafię
12:00
za dzieci z klas IV Rocznicy I Komuni Św. i ich rodziców i wszystkich z rodziny
16:00
+ rodziców Stanisławę i Jana Jóźwiak w 13 r. śm., brata Jerzego i zmarłych z rodziny Jóźwiak i Kapanowskich

Poniedziałek, 10 Czerwca 2019

07:00
o zdrowie Boże błog. dla rodziny Kuchno Suszczyk z podziękowaniem za odebrane łaski
10:00
za ofiarodawców, którzy duchowo i materialnie wspierają wszelkie inicjatywy i remonty w naszej parafii
18:00
+ rodziców Podlasińskich i zmarłych z rodziny
dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla Małgorzaty i Pawła w 30 r. ślubu

Wtorek, 11 Czerwca 2019

07:00
+ Zdzisława Weiland – int. od Zakładu Pogrzebowego Świebodzińscy
o zdrowie, Boże błog., siły i Moc Ducha Św. w chorobie dla Natalii
18:00
+ Władysława Otczyk, syna Jerzego i zm. z rodziny z obojga stron
dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze opiekę z ok. urodzin siostry

Środa, 12 Czerwca 2019

07:00
+ rodziców Wiesławę i Jerzego Turno
18:00
+ Martę, Teofilii i Tomasza Kańczewskich i brata Konrada
+ rodziców Marcjannę, Stanisława Żebrowskich i braci

Czwartek, 13 Czerwca 2019

07:00
+ Irenę w 13 r. śm. i Tadeusza w 2 r. śm. Lebów i córkę Hannę
18:00
+ ks. Prałata Antoniego Musiała, Antoniego Kluska, Jana Zycha, Pawła i Bogdan Schmidta i zmarłych z ich rodzin z ok. im.
+ Wandy, Stanisława, Wiesława Jendrzejewskich i wszystkich zm. z rodziny

Piątek, 14 Czerwca 2019

07:00
+ Annę Musiał (po pogrzebie)
+ Lucjana Barczykowskiego w 8 r. śm. i rodziców z obojga stron
18:00
+ Barbarę Krawczyk
+ Jadwigę Bartosińską w dn. ur.

Sobota, 15 Czerwca 2019

07:00
+ Irenę i Franciszka Buller i zm. z rodziny
15:00
ślub: Malwiny Ziółkowskiej i Piotra Myller
16:00
ślub: Agnieszki Jakubicz i Damiana Orzechowskiego
17:00
ślub: Beaty Chylińskiej i Zbigniewa Paliwody
18:00
+ Józefę Wojciechowską w dn. ur.

Niedziela, 16 Czerwca 2019

07:30
za parafię
o Boże błog., zdroje łask, opiekę Matki Najświętszej Niepokalanej na dalsze lata życia dla Danuty i Tadeusza z okazji 45-lecia pożycia małżeńskiego
09:00
+ Jadwigę Brodzik i rodzeństwa w rocz. śm.
+ Łucję, Stanisława, Barbarę, Adama Dudek
11:00
za dzieci pierwszokomunijne oraz ich rodziny
16:00
+ Leszka Wróblewskiego w r. śm.

Poniedziałek, 17 Czerwca 2019

07:00
+ Ryszarda, Benigny, Ludwika i Heni Maciejewskich
18:00
dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla Anny i Marka w 17 r. ślubu
+ Henryka Wróblewskiego i zmarłych z rodziny

Wtorek, 18 Czerwca 2019

07:00
+ ojca Franciszka, Stefana, Józefa i Sebastiana Śliwińskich
+ brata Romana w r. śm., rodziców Dumów, brata Henryka i bratową Mariannę
14:00
pogrzeb + Krzysztofa Kaniewskiego
18:00
+ Jana, Annę i Juliana Nalazek
+ Jana Franczak

Środa, 19 Czerwca 2019

07:00
+ Jolantę Tomczyk z ok. ur. i im.
08:00
dziękczynna na zakończenie roku szkolnego; za dzieci, młodzież, Rodziców, Wychowawców, Nauczycieli, Dyrekcję Szkół i Przedszkoli oraz Pracowników placówek Oświatowych
18:00
+ Halinę i Mieczysława Wesołowskich
+ rodziców Urszulę i Józefa Taczkowskich i syna Romana

Czwartek, 20 Czerwca 2019

07:00
+ Józefa Poznań w 5 r. śm
09:00
+ Irenę Lewandowską w 2 r. śm.
11:00
+ rodziców Krystynę i Benedykta Kowalskich z prośbą o łaskę nieba z ok. dnia ojca
+ Łucjana Chojnackiego w 2 r. śm., rodziców Łucję i Jana Chojnackich, Elżbietę i Leona Krause oraz za zmarłych z rodziny
+ dziadków Irenę i Kazimierza Pużańskich, Genowefę i Witolda Beszczyńskich
16:00
+ Stanisława i Tomasza Jarockich w r. śm.

Piątek, 21 Czerwca 2019

07:00
Franciszka Skowrońskiego z ok. dnia ojca
o Boże błog. zdroje łask dla Pauliny i Michała w 10 r. ślubu
18:00
+ Jana Przybyłowicza z ok. imienin oraz Jadwigii Organiak w 2 r. śm. i o Boże błog. dla rodziny

Sobota, 22 Czerwca 2019

07:00
+ Reginę, Jerzego i Janusza Budzyńskich, Henryka i Henrykę Rutkowskich, Marię Cieśla i wszystkich zmarłych z rodziny
+ Tadeusza Maciaszek (po pogrzebie)
18:00
+ rodziców Mariannę i Jana Majdanik i zm. z rodziny
+ Henryka Szerbart w 7 r. śm.

Niedziela, 23 Czerwca 2019

07:30
+ Jerzego Rozwarskiego
09:00
+ rodziców Pawlikowskich i Kowalskich oraz rodzeństwo
+ rodziców Żelewskich
10:30
za parafię
za Ojczyznę – int. od Akcji Katolickiej
12:00
+ Janinę i Edmunda Milewskich
o Moc Ducha Św. dla ks. Jacka na dalsze lata posługi kapłańskiej i o Boże błog. dla Jego taty Jana z ok. 70-tych ur. oraz imienin
16:00
+ Ludwika Jaworskiego w dniu ojca

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00

Dni powszednie
7:00, 18:00

Święta zniesione
7.00, 10.00, 16.00, 18.00

KANCELARIA PARAFIALNA

W dni powszednie
Po Mszy św. o godz. 7.00 do 8.30

i po Mszy św. o godz. 18.00 do 19.30

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Toruniu, Oddział w Unisławiu
49 9511 0000 2004 0018 7004 0001